X
تبلیغات
رایتل
ایران دخت
 

تعداد بازدید ها: 44810
   

جایگاه زن!!!
یکشنبه 16 تیر‌ماه سال 1392 ساعت 01:02 | | نوشته ‌شده به دست صدیقه | ( نظرات (42) )

امشب یه سخنرانی با این عنوان گوش می دادم "جایگاه زن"، جالب بود برام حرفایی که چند شب پیش از زبان حاج آقا فلانی  بین نماز مغرب و عشا در حرم حضرت معصومه(س) شنیده بودم مجددا تکرار شد!!!


http://s1.picofile.com/file/7834152040/1010728_466953036729340_1139897428_n.jpgفکر میکنم مطالعه ی این جزوه در رابطه با حجاب خالی از لطف نباشه... پیشنهاد میکنم اگر مشتاق هستید کمی از اوقات شریف رو برای مطالعه این متون صرف کنید .


 

چرا به زن اجازه ورزش داده میشه یا چرا خانواده ها به دختراشون اجازه میدن برای تحصیل به شهرای دیگه برن و دور از خانواده باشن اصلا چه معنی داره دختر و پسر سر یک کلاس با هم بشینن یا روی یک پروژه ی علمی و تحقیقی با هم کار کنند چرا باید دخترها به رشته های پسرانه وارد بشن یا چرا باید شغل های اساسی جامعه رو بدست بگیرند .

اینکه با این اتفاقا سرمایه های دختر از بین می رود و چه و چه و چه !!! (که برای این حرف جوابی دارم که مناسب نمی بینم ایجا مطرح کنم)


آخه آقای نسبتا محترم اگه الگوی شما حضرت رسول(ص) و حضرت امیرالمومنین(ع) هستن که اسوه ی شکستن این حصرها بودن، یا شاید منکر حضور اجتماعی فاطمه زهرا(س) و زینب(س) هستید، که اگر اینه که جای حرفی نمی مونه. مگر نه اینکه حضرت معصومه(س) سفری به با این طول زمانی و مسافتی را طی کردند در حالی که هیچ محرمی همراه ایشان نبودند؛ من همه این حرفا و نقل ها رو از خود شما شنیدم و همه عمر نقض حرفهاتون رو مجدد از زبان خودتون می شنوم! چکار می کنید با فکر و باور ما!!!


متاسفم که آدم هایی این چنینی ادعای پیاده کردن احکام و قوانین اسلام رو در جامعه دارن، ادعا دارن مسیر رسیدن به کمال و رستگاری با پلی شروع میشه که البته این پل شخص حضرات عالی هستن. (این حرف شخصا از زبان یکی از آقایون شنیدم !)


این آقا میفرمایند: "قرآن میفرمایند زن و مرد نامحرم اصلا نباید با هم حرف بزنند و همدیگر را ببینند." این اتفاق چه نتیجه ای خواهد داشت جز وجود جامعه ی زن و مرد حریص و مریض. زن و مردی که اصلا توانایی برقراری ارتباط انسانی با هم ندارند. زن و مردی که جز با نگاه جنسی توانایی برخورد با هم را ندارند. زن و مردی که تشنه ی نگاه جنس مخالف هستند. 

حضور زن در اجتماع چه آسیبی می تونه به جامعه وارد کنه؟! یک زن مهندس خطرناک تر هست یا آدمی با این طرز فکر و این دید حریص نسبت به جنس زن ؟!


فقط یک حرف از ایران دخت و ایران دخت های این سرزمین:

اگر اسلام اینی هست که این آقایون بیان می کنند، اگر اسلام تا این حد نگاه جنسی دارد به زن من همین جا همین ساعت تمام قد از مسلمانی استعفا می دهم...